W katalogu posiadamy stron: 6902, na przyjęcie oczekuje: 2, gości online: 9 Twoja reklama powyżej ... ZOBACZ!

Multikody Regulamin

Kancelaria Adwokacka Adwokat Maciej Migus w łódzi

Kancelaria Adwokacka Adwokat Maciej Migus w łódzi
Reklama

Mecenas Maciej Migus proponuje wysokiej klasy wsparcie prawne w obrębie Łodzi oraz Zgierza.

Główną specjalizacją Adwokata Macieja Migusa jest prawo rodzinne w tym postępowania dotyczące alimentów, postępowania o zabezpieczenie kontaktów z dziećmi, sprawy o przyznanie władzy rodzicielskiej, podzielenie majątku stanowią dużą część codziennej praktyki adwokackiej. Pomoc kancelarii obejmuje postępowanie przygotowawcze, postępowanie sądowe, postępowanie apelacyjne oraz wykonawcze.

Mając świadomość, że każdy klient stanowi specyficzne wyzwanie, pamiętam, że w zawodzie adwokata w centrum znajduje się Klient, który postanowił stanąć czoło w czoło z obliczem wymiaru sprawiedliwości. Dlatego swoim Zleceniodawcom każdorazowo usiłuję doradzić najkorzystniejsze dla nich orzeczenia. Założenie, że poczynanie ze zrozumieniem konsekwencji ułatwia podejmowanie trafnych kroków.

Obowiązujący w Polsce stan prawa jest bardzo zagmatwany a ponadto jest często modyfikowany, a rzeczywistość przynosi nieprzewidywalne przypadki – z tąd też, w ofercie kancelarii adwokackiej, jest duży zakres wsparcia sądowego i administracyjnego. Wszelkie zabiegi rozpoczynamy z zachowaniem wszelkich wzorców prawniczych. Nasi klienci są pewni starannego i odpowiedzialnego wykonywania przez nas oddanych nam zleceń.

Wykonywanie zawodu prawnika wiąże się nieodzownie z stu procentową dyskrecją. Zapewniamy stup procentową prywatność wszystkich danych i domysłów przedstawionych nam przez klientów. Każda pomoc udzielana przez wysokiej klasy kancelarie prawne takie jak nasza, toczy się z respektem do zasad kodeksu etyki zawodowej, a dokumenty otrzymane od petentów są chronione tajemnicą adwokacką. Ciężar utrzymania tajemnicy zawodowej jest jednoznacznie połączony z obliczem zawodu prawnika jako jednego z zawodów zaufania publicznego, warunkuje to odpowiednie i sumienne wykonywanie tejże pracy oraz ochronę wartości osobistych i materialnych naszych klientów.

Link nie działa/spam ? Wyróżnij ten wpis - bądź widoczny!
  • Kliknięć: 1
  • Wyświetleń: 7432
  • CTR: 0.01%
  • Data dodania: 03 01 2019
Odwiedziny googlebot 6
Kancelaria Adwokacka Adwokat Maciej Migus w łódzi

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii: