W katalogu posiadamy stron: 6257, na przyjęcie oczekuje: 1, gości online: 20 Twoja reklama powyżej ... ZOBACZ!

Multikody Regulamin

Prawnik Poznań adwokat Łódź prawo medyczne radca prawny

Prawnik Poznań adwokat Łódź prawo medyczne radca prawny
Reklama

Kancelaria Adwokacka radcy prawnego, prawnika, adwokata prowadzona jest w Łodzi i Poznaniu. Funkcjonujemy świadcząc porady prawne z zakresu prawa medycznego i farmaceutycznego. W ramach naszej działalności kancelaria prawna podejmuje się niekonwencjonalnych rozwiązań oraz jest gotowa spełnić bardzo wysokie wymagania swoich klientów. Zapewniamy kompleksową obsługę prawną: przychodni, placówek medycznych, szpitali, aptek, lekarzy, farmaceutów, weterynarzy, gabinetów. Oferujemy profesjonalne doradztwo prawne oraz zastępstwo procesowe w dziedzinach prawa, a także pomoc z zakresu odszkodowania za błąd medyczny lekarza lub szpitala, wypadek, zabieg, operację, zarażenie wirusem lub bakterią.
Zajmujemy się udzielaniem porad prawnych i opinii prawnych z prawa medycznego. Oferujemy profesjonalną pomoc we wszystkich rodzajach spraw karnych. W zakresie prawa gospodarczego specjalizujemy się w przygotowaniu umów handlowych i zakładaniu podmiotów gospodarczych.
Reprezentujemy klientów w kontaktach z organami administracji publicznej.

Serdecznie zapraszamy.

Link nie działa/spam ? Wyróżnij ten wpis - bądź widoczny!
  • Kliknięć: 2
  • Wyświetleń: 66
  • CTR: 3.03%
  • Data dodania: 29 01 2017
Odwiedziny yahoo 4 Odwiedziny googlebot 20
Prawnik Poznań adwokat Łódź prawo medyczne radca prawny

Komentarze:

  • lailaya » (raport)

    Polecam Udana współpraca, przeprowadzona rzeczowo i bez nieporozumień sprawa o odszkodowanie za wypadek. To czysta przyjemność współpracować z takimi adwokatami i radcami prawnymi w Poznaniu.

    Data dodania: 09 02 2017

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii: